Vždy jsem si myslela, že mám své finance pod kontrolou, až práce mé finanční poradkyně Lucie Faustové mě uvedla v omyl. Od té doby je pro mě jakékoliv řešení financí jednodušší. Její práce je rychlá, spolehlivá a hlavně pro mě vždy výhodná. Chtěla bych jí touto cestou poděkovat a jsem moc ráda za její spolupráci.

Marie Čáková, Dobroměřice

Kontakt s paní Jiřinou Polaneckou jsem navázal přes mého dobrého kamaráda s těmi nejlepšími doporučeními. Mile mě překvapil profesionální a zároveň lidský přístup. Vyslechla si mě a poté mi sdělila mé možnosti, do ničeho mě nenutila (na rozdíl od mých předchozích zkušeností s finančními poradci) a všechny mé dotazy zodpověděla do té míry, že už ve vzduchu nevisely žádné otazníky. Bylo znát, že se ve svém směru velmi dobře vyzná, je to člověk na správném místě. Nyní spolupracujeme již přes dva roky a každý rok mě informuje co je na trhu nového. Jsem se službami firmy nanejvýše spokojen.

Jan Dvořák, Ústí nad Labem

Se slečnou Bukáčkovou mám výborné zkušenosti. Každý můj dotaz svědomitě zodpověděla a připravila nabídku, se kterou jsem spokojena. Průběžně aktualizuje a spravuje oblast mých financí. Mohu jen doporučit.

Iveta Tondrová, Litoměřice

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Prokopové za její vstřícnost a hlavně skvělý přístup ke svým klientům. Mně osobně moc dobře poradila a pomohla. Navíc s ní spolupracuji dlouhodobě a vím, že se na ni mohu s čímkoliv kdykoliv obrátit. Děkuji moc.

Alena Bonušová, Praha

S Filipem Slánským spolupracujeme už 1,5 roku. Nejvíce oceňujeme jeho přístup, přirozenost při komunikaci, že je pečlivý a na jeho doporučení se můžeme spolehnout. Zároveň je také schopen svá doporučení velice srozumitelně vysvětlit. Problematice hluboce rozumí a jen málokdy nám není schopen na něco odpovědět. Na druhou stranu v takovém případě férově přizná, že by potřeboval více informací a že nám to do příště zjistí. Nejvíce nám pomohl, když jsme hloupě naběhli jinému poradci, který nám špatně poradil. Odhalil totiž jeho chyby a poradil, jak se z některých smluv včas vyvázat a pomohl tak minimalizovat škody, které nám to způsobilo.

Jan a Petra Hazlbauerovi, Praha

S Ondrou Slánským se znám již déle než rok a spolupráci s ním si nemůžu vynachválit. Především oceňuji jeho vstřícnost a spolehlivost vůči klientům, což je pro mě ve finančním sektoru nejdůležitější. Spolupráce s Ondrou mi přinesla dobrý pocit, protože mé peníze jsou na správném místě a dále také základní orientaci na finančním trhu. Jako finanční poradce má mou plnou důvěru a neváhal bych ho komukoliv doporučit.

Filip Antl, Praha

Dlouhou dobu jsem si své finance spravovala sama. Ing. Pliskovou jsem poznala při rozhodování o výběru nejlepší možné hypotéky. Kvalitou jejích služeb jsem byla velmi mile překvapena - od maximálně vstřícného a flexibilního jednání přes zajištění produktu domluveného zcela na míru mým požadavkům až po vyřízení veškerých náležitostí s mou minimální účastí. V průběhu jednání jsem navíc získala řadu cenných rad o dalších možnostech nejen zhodnocení, ale i úspory mých financí. Vždy jsem byla spíše nedůvěřivá, ale od doby, co jsem našla svou finanční poradkyni, mi ubylo starostí a přibylo financí.“

MUDr. Petra Kešnerová,

Má osobní pozitivní zkušenost s „Profiporadenstvím“ vede přes poradkyni Bc. Lucii Faustovou. Spolupráce s poradkyní Lucií je vždy velice příjemná a na vysoké profesionální úrovni. Velice kladně hodnotím dlouhodobou péči o klienta, informování o novinkách a dalších možnostech v oblasti životního a důchodového pojištění, stavebního spoření a dalších produktech, ve kterých mi Lucie pomohla se zorientovat. Individuální přístup ke klientovi je předností tohoto finančního poradenství, programy jsou šity na míru klientovi. Doporučuji spolupráci s finančním poradenstvím zajištěným personálem Profiporadenstvím.

Helena Kliková, Kokovice

Na spolupráci oceňuji přípravu a realizaci finančního plánu vhodného pro mou rodinu (mně, partnera a 2 děti), finančního zajištění pro budoucnost mé rodiny. Vlídný a milý přístup, rychlá komunikace.

Petra Cupalová, Praha

Přeji dobrý den, rád bych vyzdvihl obětavou práci mé finanční poradkyně Ing. Martiny Prokopové, díky jejím rozsáhlým znalostem se pohybuji v tomto sektoru finančnictví bezproblémově a k mé maximální spokojenosti. Vždy mi vyšla vstříc a podařilo se ji nastavit parametry všech mých smluv k mé spokojenosti. Mohu vřele doporučit jak již zmíněnou Martinu Prokopovou, tak i společnost kterou zastupuje, Profiporadenství. S pozdravem spokojený klient

Marcel Kučera, Praha

Dobrý den, ráda bych ohodnotila spolupráci s paní Ing. Klárou Hájkovou. K nám do domácnosti začala chodit ještě jako studentka slečna Běhounková a už tehdy si získala sympatie naší rodiny, neboť nám velmi milým a profesionálním způsobem dokázala pomoci v oblasti financí, kde jsme jako laici velmi tápali. Vstřícným způsobem nám poradila ty správné kroky k úspoře a výměně pro nás nevýhodných stávajících smluv a pojištění. Dnes máme díky skvělé spolupráci s paní Hájkovou velice rozumně uspořádané finanční záležitosti a máme o mnoho starostí méně, neboť se nám nadále stará a „myslí za nás“ při správě účtů a povinností s tím spojených. Jsme za tyto služby velmi rádi a rozhodně doporučujeme všem svým známým skvělý a profesionální přístup velmi sympatické mladé a úspěšné Ing. Hájkové. Děkujeme a jsme s pozdravem.

Stanislav a Adéla Derflovi,

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za perfektní profesionální přístup Kateřiny Sikorové. Poskytla mi prvotřídní analýzu mého současného finančního zajištění do budoucna a pomohla mi navrhnout její optimalizaci přesně na míru mých představ. Zejména bych rád vyzdvihnul velmi příjemné jednání a ochotu vše vysvětlit až do nejmenších detailů tak abych i já jakožto laik všemu porozuměl a dokázal se tak správně rozhodnout co je pro mě v dané situaci nejlepší a velice mi tak pomohla zejména s jednou v minulosti špatně sepsanou pojistnou smlouvou. Služby Kateřiny Sikorové bych tedy vřele rád doporučil. Spokojený klient

Michal Nemček, Praha

Prvni schuzka se slecnou Lucii Vojtaskovou probehla v domluvenou hodinu. Ocenila jsem srozumitelne podane informace. Pri druhe schuzce jsme provedly pozitivni zmeny. Prijemnym prekvapenim bylo, ze se po roce sama ozvala, abychom se potkaly a probraly situaci. Verim, ze dobra spoluprace bude pokracovat.

Lucia Tomasova, Praha

Lucie Faustová je naše oblíbená, spolehlivá a přesná finanční poradkyně. Pomáhá nám zajišťovat i hlídat kvalitu a výhodnou cenu jak povinného ručení, tak i životního pojištění a penzijního spoření. Lucie nám poskytuje kompletní servis zdarma. S Lucií spolupracujeme už několik let. Vždy se dostaví v domluvený čas k nám domů. Problémy vyřešíme hned na místě nebo v příští schůzce. Nemusíme proto běhat po úřadech. Těšíme se na další spolupráci. S přátelským pozdravem

M. Černý a Š. Petrlíková, Louny

I když jsem nikdy nepřemýšlela o tom, že bych potřebovala finančního poradce, díky své sestře jsem se seznámila se slečnou Lucií Novotnou a můžu říct, že mi pomohla. Jsem velmi časově vytížená, ona se vždy skvěle přizpůsobila mým časovým požadavkům a její práce je z mého pohledu bezchybná. Dala jsem jí k dispozici všechny své dokumenty, které za mě prošla, vše mi do detailu objasnila a navrhla změny, které by v mé situaci byly vhodné - v žádném případě mě do ničeho nenutila, jen navrhla, jak bych mohla své finance zúročit lépe. Velkou výhodou je i to, že při jakémkoliv problému se mohu obrátit přímo na ni a ona mi pomůže vše vyřešit...nemusím obíhat veškeré instituce sama a ztrácet tak drahocenný čas. Chtěla bych jí i touto cestou poděkovat za její práci.

Jana Vlášková, Stachy

Slečnu Bc. Kateřinu Skořepovou mohu směle doporučit všem, kteří chtějí aspoň trochu zodpovědně přistupovat ke svým financím. Rozhodně nemám na mysli statisícové úspory, ale běžně vydělané peníze. Opravdu není jednoduché, aby člověk mluvil s cizí osobou o své finanční situaci. Její profesionální, ale po všech stránkách sympatický přístup ke klientovi smaže tyto bariéry ostychu a vše může běžet jako na drátkách. Nezbývá než jí přát více spokojených klientů s dobrým pocitem, že se o své peníze nemusí bát.

Radka Schrötterová, Praha Ďáblice

S poskytnutými službami od slečny Veroniky jsem maximálně spokojený. Dostal jsem dost prostoru pro vyjádření svých potřeb a v krátkém časovém úseku také řešení na stávající situaci. Výměna pojistných produktů i řešení několika pojistných událostí vždy proběhla téměř bez mého přičinění velmi rychle a k mé velké spokojenosti. Velmi také oceňuji naše pravidelné schůzky, kdy mi slečna Veronika vše znovu překontroluje, a já vím, že se mám vždy na koho obrátit.

Marek Smetana, Ústí nad Labem

Slečnu Bc. Kateřinu Skořepovou jsme poznali v naší svízelné finanční situaci. Uzavřeli jsme smlouvu se známou finanční institucí nabízející služby v oblasti správce financí, kde se o naše investované prostředky "opravdu postarali". Po několika letech jsme zjistili, že nám byly předkládány klamavé a podvodné informace. Při hledání řešení našeho problému nám byla doporučena Bc. Kateřina Skořepová. Od prvního setkání jednala jasně a přímočaře. Velmi rychle pro nás získala a utřídila informace, které nám do té doby byly zkreslovány nebo zatajovány. Dále nám předložila možná řešení s ohledem na vývoj v určitém časovém horizontu. Oceňujeme její vstřícnou spolupráci s našimi dalšími poradci. Svým lidským i odborným přístupem by mohla být vzorem pro ty, kteří pracují s lidmi ve finančně vypjatých situacích. Její zájem o náš případ přetrvává i poté, co se našlo řešení. Děkujeme!

PaedDr. Marie a Ak.mal. Petr Trojanovi, Babice u Říčan

Se službami Dany Fabryové jsem velmi spokojená. Za největší plus považuji vysokou flexibilitu a ochotu vyjít vstříc i při řešení nestandardních situací. Vzbuzuje ve mně důvěru jako člověk, který má vůli nenuceně poradit ve prospěch klienta. A to je ve světě finančních poradců nestandardní.

MgA. Petra Brázdilová, Praha

Kontakt na slečnu Šimonovou jsem dostala od svého kamaráda, který mi ji doporučil na základě vlastní zkušenosti. Řešily jsme spolu životní a úrazové pojištění, rovněž jsem ji požádala o pomoc při vyplacení odškodného za zraněný kotník. Ve všech případech mi skvěle poradila a vše řešila s úsměvem. Doufám, že další jednání budou stejně úspěšná jako ta dosavadní.

Iveta Bartoňová, Praha

V dnešním světě přeplněném finančními produkty se obyčejný člověk jen velmi těžko orientuje a to už vůbec nemluvím o finančních poradcích. Já jsem věděl, že potřebuji někoho schopného, profesionálního a vstřícného. Po několika schůzkách jsem zjistil, že takového partnera není opravdu snadné najít. V roce 2013 jsem se sešel se slečnou Michaelou Pliskovou a už po prvním sezení jsem věděl, že je to ten partner, se kterým bych chtěl spolupracovat dlouhodobě. Její přehled, profesionální chování, znalosti, oddanost své práci a nadšení mne přesvědčili takřka okamžitě. Myslím si, že je skvělé mít možnost konzultovat své finanční plány, ať už dlouhodobé nebo krátkodobé, s někým kdo tomu rozumí a vybere mi nejlepší možný produkt, který bude vyhovovat mým požadavkům. My s Míšou jsme za ten roku udělali hodně dobré práce a prakticky jsem si srovnal celý život. Touto cestou bych jí ještě jednou rád poděkoval, její práce si opravdu vážím a doufám, že naše spolupráce bude pokračovat tak úspěšně, jako doposud.

Jakub Diviš, Praha

Slečna Jirásková mi poskytla neocenitelnou pomoc při zařizování hypotéky pro nákup bytu. Od prvotní analýzy mých potřeb a požadavků, vysvětlení postupů a úskalí hypotečních úvěrů, až po její asistenci při jednání s bankou a dalšími úřady, vždy jsem byl velice spokojen s mírou její profesionality, dostupnosti a ochoty pomoci. Obzvláště jsem ocenil její zápal pro vyjednání pro mne co nejvýhodnějších podmínek úvěru a souvisejících produktů. Velkým plusem také bylo podrobné vysvětlení a zdůvodnění pro mne nejasných termínů a kroků, které mi umožnilo zorientovat se a nabýt jistoty ve mně dosud neznámé oblasti financí.

RNDr. Marek Kukačka, Praha

Spolupráce s naším finančním poradcem (Ing.Ondřejem Karaszem) nám velmi vyhovuje. V úvodu nám přehledně vyhodnotil stávající produkty, navrhl racionální změny - několik možností - ze kterých jsme si vybrali pro nás ty nejlépe vyhovující. Zejména oceňujeme neustálý rychlý a ochotný servis s jakýmikoliv změnami týkajícími se našich finančních produktů. Doporučujeme i ostatním.

David a Míša Muthsamovi, Kostelec nad Orlicí

Vážený pane Kovando, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za dosavadní spolupráci. Jednání s Vámi jsou velice milá a příjemná. Obdivujeme Váš přístup k našim problémům a neodborným dotazům. Vždy jste nám vše vysvětlil velmi dobře, takže i my neznalí této tématiky jsme záludnosti díky Vám pochopili. Přejeme Vám hodně úspěchů a hodně spokojených klientů. Těšíme se na další spolupráci.

Veletovi, Pacov

S Janou se znám již delší dobu. Zhruba v roce 2011 mě oslovila s nabídkou tzv. "osobního finančního auditu". Vzhledem k tomu, že jsem se na finančním trhu nepohyboval ani nepohybuji a se stávající situací, kdy mě instituce, u kterých mám vedené účty či pojistné smlouvy neúměrně tlačily do určitých produktů, jsem nebyl spokojen, jsem nabídku využil a dodnes jsem za to velmi rád. Během krátké chvíle, dvou schůzek, jsem měl na stole informace o tom, jak můj stávající stav zefektivnit, ušetřit peníze a hlavně být připraven na situace, které člověk nemůže předvídat. Od té doby se vidíme jednou/dvakrát ročně, řekneme si, co je nového v rámci legislativy, zhodnotíme stav a popř. uděláme nějaké kosmetické úpravy dle mých aktuálních potřeb a požadavků. Jsem rád, že vzhledem ke své časové vytíženosti nemusím sledovat aktuální dění na finančním trhu i v rámci novelizace zákonů. O vše mám postaráno a jsem vždy včas informován o změnách a aktualitách, které se mě týkají, a které by mi bez její pomoci nejspíše unikly. Tímto bych chtěl poděkovat za spolupráci.

Ing. Adam Jelínek, Srnojedy

Setkání s paní Markétou Zajícovou mi doporučila kamarádka. Kontakt jsem ale odkládala, protože jsem si myslela, že v našem věku (57 let a manžel 63 let) už nemůžeme nic, co se týče financí očekávat. Opak byl pravdou. Paní Markéta klidným a empatickým přístupem nám ukázala, že ještě jsou možnosti a ochotně odpovídala na naše laické otázky. Založili jsme penzijní fond a stavební spoření, přehodnotili pojistné smlouvy. Po roce nám paní Markéta zařídila půjčku na bydlení a my si tak mohli splnit sen o změně bydlení. Osobně si myslím, že nebýt jí, tak by se s námi ani nikdo nebavil. Můžeme se na ni vždy obrátit a ona poradí co a jak, a toho si velmi ceníme.

Tomáškovi, Praha

Poskytnuté služby slečnou Hochovou mě velmi zajímaly především z jejich aktuálnosti. Oceňuji její velkou pečlivost a starost o poskytnutí co nejvýhodnějšího produktu jak z mé aktuální finanční stránky, tak ze stránky vhodnosti pro mě jako mladého studenta. A v neposlední řadě obdivuji srozumitelné vysvětlení jednotlivých návrhů. A nakonec rychlé, bezproblémové vyřízení ostatních náležitostí.

Bc. Matěj Macek, Ústí nad Labem

Poradkyně Terezka Páchová mi byla doporučena mou známou Šárkou Klemákovou, kdy musím říct, že jsem byla velmi spokojená s tím, co pro mě vypracovala za různé verze optimalizace mého portfolia, které už používám a další určitě ještě využiji. Je velmi milá, hodná a laskavá. Byla jsem velmi spokojená a vřele doporučím dalším lidem… Moc děkuji.

Renata Malá, Praha

"Do té doby než jsem potřebovala řešit svoji finanční situaci skrz hypotéční úvěr, který jsem měla v plánu cca před šesti lety si vzít, jsem byla k finančnímu poradenství velmi skeptická. Nicméně jsem se přes doporučení seznámila s paní Markétou Zajícovou a velmi rychle jsem pochopila, že tyto služby opravdu potřebuji. Paní Markéta mě provází již několik let a během spolupráce jsme spolu zařídili hypotéční úvěr, stavební spoření pro pozdější refinancování hypotéky, pojistné smlouvy nutné pro bankovní ústav, pojištění hypotéky apod. Během naší spolupráce se nám rodinka rozrostla o dvě dětičky a i zde jsme našly vhodný produkt, jak dětičky zabezpečit. Musím zmínit i jeden případ, kdy mi pojišťovna nechtěla vyplatit pojistné plnění za škodní událost a díky paní Markétě to nakonec dobře dopadlo a pojistné plnění mi bylo uznáno. Moc si této spolupráce vážím a určitě bych ji každému doporučila."

Ing. Lucie Toušková, Praha

„Martinu Hábovou mi sneslo samo nebe. Díky ní totiž nebudu chodit v důchodu o žebrácké holi. Jsem ráda, že jsem našla někoho, komu můžu se stoprocentní důvěrou svěřit své finance a jako třešničku na dortu vnímám její preciznost, časovou flexibilitu a trpělivost při vysvětlování.“

Mgr. Zuzana Kaňáková, Praha

Paní Karaszová nás navštívila a my i přes jiné nabídky finančních poradců dali přednost právě jí. Se vším nám vklidu poradila, prošla stávající finanční smlouvy a vybrala pro nás tu nejlepší, takže ji i rádi doporučujeme dále a jsme spokojeni. Při zamítnuté škodní události, která se zdála neřešitelná, nám paní Karaszová obtelefonovala pojišťovnu a poradila ten správný postup a vše dopadlo k naší spokojenosti. Bonusy navíc: milá, spolehlivá, vždy přesná, usměvavá... :-)

Adamcovi, Týniště nad Orlicí

Se slečnou Zralou spolupracuji už několik let a jsem velmi spokojena. Kromě toho, že je milá, sympatická a příjemná, je také velice schopná, flexibilní a empatická. Vždy nám dokázala poradit a musím přiznat, že na její návštěvy se vždy těším. Myslím, že je pro Vás tou nejlepší vizitkou. Nezbývá mi než Vám poděkovat a přát si více takových.

Mgr. Simona Růžičková, Hradec Králové

Se společností Profiporadenství jsem se seznámila již před pár lety, kdy jsem si nechávala sestavit vlastní projekt. Tehdy jsem ještě studovala, proto jsem byla ráda, že mě někdo oslovil, aby mi ukázal, jak bych měla správně nastavit své portfolio, aby peníze pracovaly pro mě, a ne naopak. Byla jsem nadšená, jak ze zhotoveného projektu, tak i ze spolupráce. Když jsme tedy nedávno s přítelem začali řešit rekonstrukci, věděla jsem přesně, na koho se obrátit. Funguje to naprosto skvěle – domluvíte si schůzku, zadáte zakázku a do pár dnů ji máte do puntíku splněnou na stole. Všechno nám bylo vysvětleno, dostali jsme prostor pro dotazy a na vyjádření našich názorů. Je zkrátka perfektní pocit, když víte, že máte svoje finance v pořádku. Ale co je vůbec nejlepší na spolupráci s Profiporadci, že máme garantovaný doživotní servis, takže když budeme do budoucnosti cokoliv potřebovat, stačí zvednout telefon. Nic víc, o všechno ostatní se oni postarají. Mockrát děkujeme, že jste. Svoji práci děláte více než skvěle. Děkujeme!

Radka a Pepa Hamáčkovi, Jablonec nad Jizerou

Poskytnuté služby slečnou Hochovou mě velmi zajímaly především z jejich aktuálnosti. Oceňuji její velkou pečlivost a starost o poskytnutí co nejvýhodnějšího produktu jak z mé aktuální finanční stránky, tak ze stránky vhodnosti pro mě jako mladého studenta. A v neposlední řadě obdivuji srozumitelné vysvětlení jednotlivých návrhů. A nakonec rychlé, bezproblémové vyřízení ostatních náležitostí.

Michael Slabý DiS., Praha

"Dobrý den, chtěli bychom udělit kladnou referenci panu Viktoru Kovandovi za jeho práci pro nás. Spolupracujeme spolu již několik let a vždy nám pomohl se vším, co se týče pojištění, povinného ručení, atd. Máme k němu 100% důvěru a můžeme ho vřele doporučit. Spousta našich přátel, kterým jsme pana Kovandu doporučili, jsou s jeho službami také spokojeni."

Kvášovi, Pelhřimov

...a tisíce dalších doporučení.