Komplexní analýza potřeb

V první fázi jednání s klientem vysvětlujeme naši pozici na finančním trhu, v čem je naše služba prospěšná a jak konkrétně můžeme být nápomocni. Dále se zaměřujeme na klienta samotného, nasloucháme jeho potřebám, požadavkům a plánům do budoucna, analyzujeme jeho současnou situaci, ptáme se na informace, které jsou nezbytné k sestavení finančního plánu. Mezi ně patří finanční situace, povolání a také zájmy a případné sportovní aktivity klienta.

Sestavení finančního plánu na míru

Stejně jako fitness trenér sestavuje tréninkový plán či zdravý jídelníček svému zákazníkovi dle toho, co očekává za výsledek, sestavujeme my našemu klientovi finanční plán šitý na míru. Tento osobní finanční plán v sobě obsahuje současné portfolio smluv klienta, které nezávisle zkontrolujeme a můžeme tak klienta upozornit na případné nedostatky a rizika z nich vyplývající. Poté připravíme návrh optimalizace celého portfolia tak, aby na tom klient vždy vydělal. V této chvíli s námi klient získává povědomí o finanční gramotnosti v propojení s vlastními financemi a finančním trhem v České republice.

Následná péče o klienta

Ke stanovení nejvhodnějšího řešení nám pomáhá široký výběr z finančních institucí v České republice. V současné době spolupracujeme s více než čtyřiceti finančními partnery z oblasti bank, pojišťoven, penzijních společností, investičních společností a stavebních spořitelen. Velkou výhodou pro naše klienty je, že pro ně vyřizujeme veškerou administrativu spojenou s péčí o jejich finance a oni se tak nemusí dále o tyto záležitosti starat.

Dlouhodobá spolupráce ve formě servisu

Víme, jak náročné je sledování změn, které na finančním trhu neustále probíhají. Proto má každý klient v rámci spolupráce s poradci naší společnosti zajištěnou dlouhodobou péči a servis. V případě změn na trhu či vzniklých nových potřebách a požadavcích klienta, souvisejících s nastaveným finančním plánem, připravíme návrhy, které přinesou nový vhled do těchto záležitostí. Jsme tu vždy pro klienta, rádi mu pomůžeme v jakékoliv situaci. O tom, co o nás klienti říkají, se ostatně můžete přesvědčit v sekci reference.